fietsenwinkel stella
fietsenwinkel bol.com
fietsenwinkel profibike.nl
fietsenwinkel superfietsen.nl
fietsenwinkel premiumbikes.nl

Fiets kopen in Asten

Tegen een aantrekkelijke prijs een handige fiets kopen in Asten? De fiets wordt volop gebruikt in en rondom deze plaats. Online of in de winkel kan je kiezen uit talloze type modellen. Je kunt kiezen voor een moederfiets tot en met een sporthybride fiets van talloze merken zoals Koga en Bayck. Wat is voor mij een goede keuze? Op fietsenoverzicht.nl lees je uitgebreide informatie over de verschillende soorten fietsen, merken en vind je antwoorden op veelgestelde vragen. Daarbij bekijk je aanvullende feiten over het boeken van een proefrit en geven we contactgegevens van klantvriendelijke fietswinkels in Asten (en deze gemeente).

  • Elektrische fietsen in Asten worden steeds meer verkocht.
  • Het zitcomfort is geweldig en het is perfect voor 65-plussers en en voor recreatief gebruik.
  • Het gebruik van fietsen is duurzamer dan een auto of brommer.
  • In deze gemeente heb je de keuze uit verschillende verkoopadviseurs en fietsenmakers.
  • Goede merken zijn onder andere Stella en Puch.
fiets-kopen-asten

Goedkope E-bike bestellen in Asten

Een e-bike is fiets met elektrische aandrijving. Er is een elektrische ondersteuning bij het fietsen. Een elektrische tweewieler gaat lekker snel, rijdt lekker makkelijk, is een uitkomst voor mensen die niet op een gewone fiets kunnen en het duurzamer als je het vergelijkt met alsmaar met de auto rijden. Met name ouderen zijn gek op de elobike. Ook volwassenen en kinderen kiezen steeds vaker voor hippe elektrische modellen. De beste elektrische fiets in Asten kopen of huren? In ons 5-stappenplan bieden we waar je op moet letten.

E-bike in Asten online bestellen en snel laten afleveren

  1. Kies een model e-bike

    Ga bij jezelf na waar jij de fiets voor nodig hebt. Voor korte afstanden kom je al gauw uit op een eenvoudige citybike. Voor langere afstanden is de e-bike met lange actieradius een goed alternatief. Voor woon-werk verkeer is zo’n speed pedelec een praktische optie. Voor de sportfietsers zijn er ook fitness fiets of mountainbike. Reis je met het OV? Er zijn ook betaalbare elektrische vouwfietsen.

  2. Framemaat bepalen

    Maak een keuze voor een type frame (herenframe of lage-instap). Bepaal op voorhand ook de framemaat. Framematen die we het meest zien zijn 48 cm (S), 54 cm (M) en 57 cm (L). De fietswinkels vertellen je ook welke framemaat geschikt is voor je specifieke lengte (benen). Er zijn ook een model met een lage instap een hoge instap, of het trapeze-frame.

  3. Technische informatie

    Er is een de standaard voorwielmotor (voordelig), middenmotor (natuurlijke ondersteuning) en achterwielmotor (veel vermogen). Kies ook de gewenste accu. De meest gangbare keuze +/- 475 Wh. Hiermee rijdt je tussen de 55 en 100 kilometer. Eventueel vind je ook een accupakket van wel 675 wattuur. De accu kan worden toegepast op het frame of in de bagagedrager. Een laatste aandachtspunt is het model versnelling: Naafversnelling met ketting, Naafversnelling met riemaandrijving of Derailleurversnelling.

  4. Proefrit inplannen

    Op het moment dat jij een goed model hebt gekozen dat past bij je wensen kan je eerst eens een proefrit aanvragen bij een plaatselijke rijwielshop in Asten. Vaak kan je alle beschikbare types proberen. Kan je niet naar de winkel komen? Sommige leveranciers zoals Stella Fietsen geven ook een e-bike thuisdemonstratie in Asten. Praktisch advies van een adviseur, altijd gratis en zonder verplichtingen.

  5. Aankoop & levering

    Een milieuvriendelijke elektrische fiets kopen in Asten is mogelijk bij steeds meer winkels. De voordelen van de fietsspeciaalzaak zijn: snel diverse modellen proberen, een verkoopmedewerker die persoonlijk advies kan geven en je kan hier terecht voor service en reparaties. Er is ook steeds meer aanbod online. Dankzij een online fietsenshop heb je direct toegang tot een gigantisch assortiment, een eigen bezorgservice en lage prijzen. Een proefrit maken bij een testcentrum is bij steeds meer online shops ook mogelijk.

Zoek testcentrum en fietsenwinkel in Asten

Via de tabel hierna check je gegevens van rijwielshops in Asten en nabije omgeving. Hier kan je misschien binnenlopen voor aankooptips en advies. Sommige winkels hebben een eigen e-bike testcentrum. Werk jij bij een bikeshop die hier ook bij hoort? Neem contact op met onze klantenservice. Je kunt hier ook winkels bekijken in Laarbeek, Deurne & Someren.

FietszaakStraatnaamPostcodePlaats
Bike Totaal Luke van LeeuwenBurg Wijnenstraat 215721 AGAsten
Fietsenvanjoost.nlOmmelseweg 195721 WTAsten
Mobiele Fietsspecialist Geert DeSchutter 315721 HWAsten
Bike Service LieropLaan Ten Boomen 15715 AALierop
FietsNED Rob Van De Laar TweewielersBennenbroekstraat 65712 BMSomeren
Lijst met fietsenwinkels in de buurt van de gemeente Asten.

Direct een e-bike proefrit in Asten inplannen?

Bekijk fabrikanten en zoek een mooie fiets uit

Hulpgids: voor welke fiets moet ik gaan?

Ga je een nieuwe fiets kopen? Dan sta je zeker voor een uitdaging. Past elk model bij mijn wensen? Wat zijn op dit moment kwaliteitsmerken? Is een 2dehands model goed genoeg? Wat kost het eigenlijk? In deze gratis koopgids geven we leerzame info over de diverse modellen. Daarmee achterhaal je wat matcht met jouw eisen en wensen.

E-bike Asten: belangrijk informatie

De e-bike is ontzettend populair voor ontspannende uitstapjes en voor forenzen. De elektrische fiets is een duurzaam model, past bij een gezonde leefstijl en is heel handig voor lange afstanden. Het bereik kan oplopen tot wel 150 kilometer. Enkele aandachtspunten: het is wel twee keer zo duur dan een regulier model, het onderhoud is duurder en ze zijn vrij fors qua gewicht. Betrouwbare merken zijn Pagasus en uiteraard Brinckers.

  • Geschikte opties voor mensen op leeftijd.
  • Het is een duurzame investering.
  • De goedkope e-bike is er vanaf €980,00.

▸ Vind alle e-bike acties

Schoolfiets: waar op letten?

Een onderhoudsarme schoolfiets is belangrijk om veilig en snel van huis naar school te rijden. Het uiterlijk is van belang en hij moet ook lekker rijden. Als je en transportfiets hebt kan je makkelijker spullen vervoeren. Dit soort is uitgerust met een transportkrat waar je gemakkelijk een schooltas op kunt zetten. De vergelijkbare omafiets wordt veel gebruikt door studenten. Voor studenten die ver moeten rijden is een elektrische schoolfiets de oplossing.

  • Een studentenfiets heeft een hippe uitstraling en kan behoorlijk wat hebben.
  • Tienerfietsen worden o.a. gemaakt door Altec en Roetz.
  • De tarieven zijn +/- €245,00.

▸ Vergelijk de schoolfiets aanbiedingen

Stadsfiets: de pluspunten op een rij

Een stadsfiets is de beste keuze om je in de stad te manoeuvreren. Perfect voor korte afstanden of om even snel naar het centrum te gaan. Deze soorten zijn mega sterk en vergen niet veel onderhoud in verband met de dichte kettingkast. In de huidige markt zie je ze met meerdere versnellingen (3, 5 of 7 versnellingen). Eventueel te combineren met een voordrager.

  • Een city bike is ideaal voor korte ritjes.
  • Populaire merken moederfietsen zijn Cube en BSP.
  • De verwachte tarieven starten bij zo’n €380,00.

▸ Vergelijk de elektrische stadsfiets acties

Bakfiets Asten vergelijken: waar rekening mee houden?

Een bakfiets is een makkelijk bestuurbaar model en een handige bak aan de voorzijde. Super handig dus om kinderen in mee te nemen. Wellicht kan jij het gebruiken voor de wekelijkse boodschappen en het is een goede vervanger van een gezinsauto. Door de veiligheidsgordel vervoer je kinderen 100% veilig. Wanneer je kiest voor een elektrische bakfiets met trapondersteuning gaat het trappen nog eenvoudiger. Wellicht vind je een fietskar ook interessant: deze hangt achter je fiets.

  • Eenvoudig en snel de kinderen vervoeren.
  • Vaak gekozen fabrikanten zijn Dolly en Urban Arrow.
  • De verwachte prijzen van elektrische bakfietsen beginnen bij zo’n €2.775,00.

▸ Vergelijk de bakfiets acties

Eenvoudig een fiets laten bezorgen in Asten

Vergelijk fietsenwinkels en bestel de tofste merken

Koopgids speed pedelec / speedbike

Een speed pedelec houdt in: een snelle elektrische fiets met handige trapondersteuning welke snelheden tot 45 km/u kan fietsen. De speedbike is perfect voor dagelijkse (zakelijke) ritten voor het werk. Een mooie aanvulling op het openbaar vervoer. De volgende zaken zijn verplicht: En bromfietsrijbewijs (AM) of een autorijbewijs (B), een wettelijke aansprakelijkheidsverzekering (WA), achteruitkijkspiegel plus de (verplichte) kentekenplaat en een betrouwbare helm.

  • Je behaalt gemakkelijk snelheden tot wel 45 kilometer per uur.
  • Je moet minimaal 16 jaar oud zijn.
  • De onkosten zijn ongeveer €3.625,00.

▸ Ga verder naar de speed pedelec deals

Tips en advies over een sportieve fietsen

Een sportfiets is: een model voor sportieve doeleinden. Het heeft wat weg van een basis herenfiets of damesfiets en de professionele racefiets. Perfect voor sportieve mensen die houden van een snel en sportief design. Een hybride fiets is vaak licht van gewicht, heeft een voorovergebogen zithouding, heeft een derailleursysteem met voldoende versnellingen en dunne banden. Hieronder doorzoek je de meest gekozen sportieve modellen:

  • Mountainbikes: een model met dikke banden, veel versnellingen, zonder bagagedrager.
  • Hybride fiets: een licht en sportieve uitvoering met smalle banden en veel versnellingen.
  • Racefiets: een goed model om snel een afstand mee af te leggen (incl. bikefitting).
  • Gravelbike: ideaal voor gravel-paden, asfalt en zandweggetjes.
  • Trekkingfiets: je kunt hier gemakkelijk veel en lang mee rijden (vakantiefiets).
  • Fixie: hippe modellen voor weinig / normaal gebruik.

▸ Vergelijk de sportfiets prijsaanbiedingen

Aankoopgids vouwfiets

Een vouwfiets is een handig model dat je simpel kunt meenemen en kunt opvouwen tot een makkelijk klein formaat. Ze staan bekend om het scharnierend frame. Daarmee kan je heel vlug het stuur en het frame invouwen. Het wordt veel gebruikt door forenzen. Het is ook erg handig om op vakantie mee te nemen of voor mensen die geen schuur of garage hebben. Een elektrische vouwfiets is geschikt voor langere ritten van en naar een station.

  • Gratis meenemen in de trein of bus.
  • Bekende modellen komen van Oyama + Takashi.
  • De prijzen beginnen bij ongeveer €445,00.

▸ Check alle elektrische vouwfietsen aanbiedingen

Hulp bij het kiezen van een kinderfiets

Een mooie kinderfiets in Asten is een onmisbaar item voor alle kinderen. Kids rond de 1,5 jaar beginnen vaak met een loopfiets. Een kinderfiets heeft vaak zijwieltjes zodat het vallen beperkt wordt. Kies altijd de meest optimale framemaat. Jouw kind moet zorgeloos op de fiets kunnen klimmen. De modellen beginnen bij 12 inch, voor 2- 4 jaar. Als ze ouder worden heb je een 14 inch (3 tot 5 jaar), 16 inch (4 t/m 6 jaar), 18 inch (5 t/m 7 jaar), 20 inch (6 t/m 8 jaar), 22 inch (7 tot 9 jaar) en 24 inch (8 tot circa 11 jaar). Voor kids tot 14 jaar heb je nog 26 inch. Het kopen van een bijpassende fietshelm is niet verplicht, maar wel belangrijk!

  • Degelijke jongensfietsen en trendy meisjesfietsen voor elke schoolleeftijd.
  • Vaak gekozen fabrikanten zijn Alpina en Hudora.
  • De verwachte kosten starten bij zo’n €119,00.

▸ Ontdek de beste kinderfietsen kortingsacties

fietsen-bestellen-in-asten

Onze top-10 fietsmerken september 2022

Online of in de winkel kan je kiezen uit ontzettend veel fabrikanten en merken. Van goede Hollandse namen tot nieuwe hippe fabrikanten van vrolijke moederfietsen en driewielers. In het gedeelte hieronder tonen wij de best verkochte merken en leveranciers van dit moment. Check ook meer details over elektrische fietsen uitproberen.

  1. Sparta: snelle A-SHINE ULTRA M5B met 5 versnellingen.
  2. Batavus: modellen die je zelf kunt samenstellen en upgraden.
  3. Giant: moderne sportieve modellen waar comfort en prestaties hand-in-hand gaan.
  4. Gazelle: gratis fietsadvies in een van de Experience Centers.
  5. Cortina: van trendy retrofietsen tot sterke transportfietsen voor een gunstige prijs.
  6. Stella: genomineerd voor verschillende e-bike awards.
  7. Amslod: De perfecte rijeigenschappen onder iedere omstandigheid met Dynamic Drive.
  8. Union: beresterke en elegante modellen voor jong en oud.
  9. Koga: staat bekend om haar luxe, kwaliteit en service.
  10. Trek: werken met middenmoters van Bosch en achtermotors van Hydrive.

Optionele merken:

  • Nederlandse merken: Jan Janssen, Pointer, Babboe, Pegasus, Flyer, VanMoof, Cowboy, Veloretti, Brinckers, De fietsfabriek, Roetz, Arrow en Alpina, BSP, Merida, Popal, Stromer, Sensa.
  • Duitse leveranciers: Cube, Hase Bike, Derby Cycle, Birdy, Prophete, Canyon en Riese & Müller, Storck, Kalkhoff, Accell, Qwic.
  • Belgische leveranciers: Minerva, Ridley, Thompson, Granville, Achielle en L’Avenir, Norta, Ellio, Zannata, Cowboy.

Doorsnee aanschafprijzen van een fiets in Asten (september 2022)

De doorsnee-prijs van een basic fiets (vanafprijs) is zo’n €625,00. Je hebt keuze in veel prijsgroepen. Een eenvoudige stadsfiets is er al vanaf €405,00, een e-bike is beschikbaar vanaf €980 en een praktische bakfiets kan je aankopen vanaf €2.725,00. De prijzen hangen af van het type, eisen qua actieradius, de remmen, positie van de motor, de accessoires, service aan huis (onderhoud) en een eventuele fietsverzekering. In de prijstabel vergelijk je de adviesprijzen van de meest belangrijke modellen.

TypeLabelPrijs
E-BikePegasus€2.500,00
SchoolfietsBSP€505,00
RacefietsCube€1.260,00
ATBBianchi€1.225,00
BakfietsTroy€2.525,00
De winkelprijzen van een nieuwe fiets kopen in Provincie Noord-Brabant.

Thuisdemonstratie: gratis een proefrit inplannen

Een e-bike ervaren in jouw plaats? Plan dan een vrijblijvende e-bike proefrit aan huis in Asten! Producenten als Stella, Fietsoptimaal.nl, Forza, Fietsvoordeelshop.nl, VanDijck, Amslod komen met een grote bus bij je aan huis. Een positief aspect van de thuisdemo is dat je kunt proefrijden in een bekend gebied. De professionele E-bike adviseur in heeft vaak veel verschillende types mee. Het uittesten kost niets. Aan de hand van de thuisdemo kom je erachter welke uitvoering matcht met jouw stijl.

  • Een gratis proefrit maken zonder winkelbezoek.
  • De fietsspecialist kan direct al je vragen beantwoorden.
  • Zonder verplichtingen een afspraak inplannen.

Informatie over tweedehands fietsen in Asten

Door het kopen van een tweedehands fiets ben je een stuk voordeliger uit. Tweedehands rijwielen vind je bij een fietszaak of tweewielercentrum. Vaak kan je ook je oude model inruilen. Er zijn echter diverse punten die jij goed moet onderzoeken. In de opsomming hierna delen we een aantal belangrijke tips.

  1. Onderzoek de staat van de lagers en wielen.
  2. Controleer banden en spaakspanning.
  3. Draai het zadel en stuur los en stel deze af op jouw lengte.
  4. Doe een remtest (kijk of de remmen goed werken).
  5. Maak een proefrit en voel of de ketting goed strak staat.

Belangrijke vragen en antwoorden over tweewielers

Mijn elektrische fiets laten bezorgen in Asten, hoe snel kan dat?

Ja, een e-bike aan huis laten bezorgen is steeds vaker mogelijk. Bij de online fietswinkel zoals Nr1FietsShop.nl en Premiumbikes.nl kan men door middel van internet de best passende e-bike bestellen. Vaak kan je 2 mogelijkheden selecteren: ophalen in de fietsenwinkel of levering aan huis. De onkosten voor bezorging op locatie komen uit op grofweg €27,50. Houd rekening met een levertijd van 3 – 8 werkdagen.

Wat is voor mij de beste fiets?

Voor dagelijks woon-werk verkeer adviseren wij een speed pedelec of e-bike met daarbij het fietsplan (leasefiets). Voor studerende kinderen is zo’n elektrische schoolfiets een uitstekende koop. Wanneer je uitsluitend korte ritten maakt ga je voor een sterke citybike of een laag geprijsd tweedehands model. Vervoer jij ook vaak de kinderen of spullen? Bestel dan een praktische bakfiets. Voor mensen die houden van snelheid heb je nog de keuze uit een racefiets, trekkingfiets, mountainbike, hybride fiets, gravelbike, toerfiets.

Hoe verzeker ik mijn e-bike?

Jouw elektrische fiets verzekeren is niet noodzakelijk, maar wordt vaak wel gedaan. Met een volledige fietsverzekering is jouw eigendom verzekerd tegen ontvreemding, problemen en schades. Overige uitrusting zoals slot, fietstas, fietsmand, fietscomputers, GPS- en navigatieapparatuur kan je laten meeverzekeren. Een e-bike polis is al verkrijgbaar vanaf €2,90 p/maand. Een speed pedelec valt onder de categorie bromfiets. Je moet dan ook een geel bromfietskenteken hebben. Het bromfietsrijbewijs of autorijbewijs is noodzakelijk en ook een WA-verzekering mag niet ontbreken. Een all-risk verzekering / volledig casco kost om en nabij de €4,45.

Waar moet ik op letten bij het maken van een proefrit?

Als je gaat voor een nieuwe eBike wil je dat dit helemaal aansluit op jouw behoeftes. Plan altijd een testrit op voorgeselecteerde merken. Ze zullen flink van elkaar afwijken als het gaat om wendbaarheid en design. Bij een electric-bike servicepunt of in een testcenter in de regio mag je de meest gangbare modellen uitgebreid proberen. In het experience center vind je altijd de beste e-bike in Asten. Vaak is een privé gratis proefrit in jouw wijk een optie. Een e-bike specialist komt met een bus naar je toe. Op deze manier kan je heel eenvoudig velerlei merken uittesten. De fiets afstellen op maat wordt meestal ook gedaan.

Wat doet de fietsenmaker in Asten?

Voor het jaarlijkse onderhoud aan de elektrische fietsen kan je aankloppen bij een fietsenmaker. Deze bikeshops leveren diensten zoals: de accu inspecteren, nakijken van de banden en trapas controleren en afstellen. Valt je fiets nog in de garantie-tijd? Mogelijk krijg je dan een geldbedrag voor je fietsreparatie in Asten (nieuwe accu vervangen). Bij veel winkels kan je meteen een onderhoudscontract kiezen zodat je standaard elk jaar kunt langskomen voor een servicebeurt.

Postcodegebied: 5720, 5721

Bekijk plaatsen in de gemeente:

Plaats een reactie